Logowanie Rejestracja
Masz pytanie?

Zwiedzanie pola

Kiedy lawenda z początkiem lipca pokrywa się fioletem, w każdy weekend organizujemy Dni Otwarte w godzinach 11-18. Natomiast w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku nasze pole udostępniamy gościom w godzinach 12-18. Sezon trwa do około połowy sierpnia. Poza sezonem przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny: 502 279 705. Nasz stacjonarny sklepik przy plantacji, poza sezonem jest również otwarty, jednakże aktualne godziny otwarcia prosimy potwierdzać telefonicznie. Natomiast w naszym sklepiku internetowym zakupy online można robić przez cały rok, całą dobę 😊. 

Uwaga, należy pamiętać, iż najwięcej kwiatów jest na krzaczkach w pierwszej połowie lipca. Niestety dojrzałe lawendy sukcesywnie ścinamy, aby wykorzystać je do destylacji olejku i przeznaczyć na susz zapachowy.

Odwiedzając LawendaTODOBRO będziecie mogli Państwo spędzić czas wśród różnych odmian lawend, skryć się przed słońcem w altankach namiotowych z widokiem na fiolet. Można przywieźć swoje koce piknikowe i prowiant. W trakcie pobytu można wykonać pamiątkowe zdjęcia smartfonem i aparatem. Jednakże profesjonalne sesje z udziałem fotografa mają swój oddzielny czas. Bardzo prosimy o uszanowanie tej zasady.

Wstęp na pole jest bezpłatny, jednakże miło nam będzie, jeśli docenicie Państwo pracę włożoną w utrzymanie pola dokonując zakupów w naszym sklepiku 😊. 

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com