Logowanie Rejestracja
Masz pytanie?

Sesje fotograficzne

  • fot. Magdalena Rzóska
    fot. Magdalena Rzóska

Od połowy czerwca nasze lawendy zaczynają pokrywać się fioletem, na sąsiednich polach żółci się zboże, obok na łące pasą się nasze kozy i owca, koty hasają wzdłuż krzaczków, na pobliskim stawie dzikie kaczki i rodzina łabędzi mają swoje lęgowiska, wkoło cisza i spokój. Czyż to nie wymarzona sceneria na plener fotograficzny 😉? Chcemy podzielić się z Państwem tym sielskim pejzażem i zapraszamy na sesje zdjęciowe. 

Najkorzystniej nasze pole prezentuje się o zachodzie słońca i o tej porze z reguły zapraszamy chętnych. Jeśli jednak istnieje potrzeba wykonania zdjęć o wcześniejszej porze, jest to także możliwe, jednakże nie może zakłócać pracy na polu. Na sesję umawiamy się telefonicznie, mailowo lub za pomocą mediów społecznościowych (fb instagram). Pole dla sesji zdjęciowych udostępniamy odpłatnie.

Kalendarz sesji zdjęciowych zaplanowany jest (na początek) na 3 tygodnie. Startujemy od 4 lipca. Jeśli okaże się, że w ostatnim tygodniu lipca ładnie wybarwionej lawendy jest jeszcze sporo, przedłużymy zapisy. 

Poniżej kilka zasad na sezon 2022:

📷 Sesje zdjęciowe odbywają się od poniedziałku do czwartku najwcześniej od godz. 18 do 21. W weekendy pole zarezerwowane jest na inne wydarzenia. 

📷 Aby modele i zawodowcy od zdjęć czuli się swobodnie, pole udostępniamy w danym czasie (godzinie) tylko jednej ekipie zdjęciowej. 

📷 Koszt sesji to 150 zł za pełną godzinę. Nie przyjmujemy zapisów na krótszy czas np. 1/2 h.

📷 W przypadku niekorzystnej aury postaramy się przełożyć sesję na inny termin… Z naturą nie wygramy 😉. 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com